Ta stronie wykorzystuje pliki cookies dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Czytaj więcej » Akceptuje
Nie masz jeszcze u nas konta? Zarejestruj się!

03 Lipiec 2018

Adrianna Wutowicz - zespół tiandepolska.pl

Adrianna-Wutowicz.png

Cześć!

Mam na imię Ada.

Jest to artykuł o mnie i o mojej karierze rozwijającej się w branży kosmetycznej z marką tianDe. Już jako 18-letnia dziewczyna, wyjechałam z  mojego rodzinnego miasteczka do Wrocławia, aby zacząć dorosłe życie i być u boku mojego partnera. Dzięki właśnie tej zmianie miałam ogromną możliwość również poznać produkty tianDe… przez jakiś czas tylko używałam i poznawałam, jednak po czasie obserwując mojego chłopaka, jego współpracowników i ich rozwijającą się karierę również postanowiłam dołączyć do tego niesamowitego projektu jakim jest tianDe Polska. Wcześniej poprzez bycie opiekunką, czy też doradcą klienta w dużej sieci internetowych galerii, stwierdziłam, że ta etatowa praca nie daje mi żadnych perspektyw i szczęścia i już wtedy podjęłam decyzję, że nie chce już tak pracować! Jednakże wiem, że to było doświadczenie życiowe, przez które musiałam przejść i jestem za to ogromnie wdzięczna. Jestem osobą, która uwielbia pomagać, podróżować, poznawać nowe wspaniałe osoby, rozwijać i realizować się na różnych płaszczyznach życia, dlatego podjęłam decyzję, że potrzebuje zmiany i zrozumiałam, że jednak nie nadaje się na etat. :) TianDe Polska daje mi te wszystkie możliwości i nawet więcej! ale o tym później…

Przez 1,5 roku uważnie obserwowałam politykę i prace zespołu tianDe Polska (dawnego zespołu tianDe Wrocław). Po licznych analizach stwierdziłam, że jest to praca oparta na relacjach i kontakcie z ludźmi, a było to nie ukrywam jedno z moich pierwszych z wielu ograniczeń. Pierwszym krokiem w dołączeniu do zespołu tianDe, było otwarcie się właśnie na ludzi, kontakt i pracę z nimi. Nie ukrywam, moje początki były ciężkie, natomiast trening czyni mistrza i dzisiaj idzie mi to coraz lepiej, a moja kariera w tianDe stale się rozwija. Z każdym dniem odkrywam, że moje ograniczenie stało się moją pasją, a dziś przebywanie z ludźmi jest dla mnie ogromną frajdą i przyjemnością.

Stale odkrywam, że tianDe jest niezwykłą korporacją, która daje mi szerokie możliwości rozwoju na rożnych płaszczyznach życia. W tej pracy mogę śmiało stwierdzić, że z każdym dniem, z każdą minutą i sekundą, coraz bardziej odkrywam siebie.

Kolejną radością, która daje mi ta praca, jest możliwość pomagania poprzez produkty tianDe, których efekt zdążyłam już poznać i przetestować na sobie i nie tylko. Na stronie www.tiandepolska.pl postanowiłam tworzyć kolejną kategorię artykułów na blog tiandepolska.pl pt.: „Porady Ady”, na których odnajdziesz liczne życiowe porady z produktami tianDe. Jeśli będziesz poszukiwać informacji na temat sprawdzonych przeze mnie sposobów na problemy skórne, problemy z włosami, czy ,,domowymi wypadkami’’ itd. To właśnie mam nadzieję, że w moich artykułach znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.

We współpracę z tianDe wkładam 100% siebie i 100% swojego zaangażowania, dlatego korzyści jakie osiągam we współpracy z tianDe Polska pozwalają mi już na swobodne życie. Jeśli robisz coś z pasją i robisz to właściwie, to każde zajęcie przyniesie Ci wymierne korzyści. W myśl zasady „ile włożysz, tyle wyciągniesz”. :)

Pierwsza moja styczność z produktami tianDe to 2014r, gdy zrobiono mi sławny „Zabieg jedwabistych dłoni tianDe” - składa się on z peelingu enzymatycznego, soli z Morza Martwego i kremu do rąk. Moje dłonie po nim były nie do poznania! - były takie gładkie, delikatne, nawilżone, a najlepsze było to, że czułam ten efekt przez 2 dni mimo, iż myłam wielokrotnie dłonie i wykonywałam czynności domowe. W tym momencie doznałam pierwszego szoku i wiedziałam, że będzie z tego coś więcej :) Kolejnym produktem, który otworzył mnie  jeszcze bardziej, był zwykły/nie zwykły żel do higieny intymnej. Zakochałam się w jego uniwersalności, a przede wszystkim efektom jakim dzięki niemu osiągnęłam. To sprawiło, że nabrałam 100% pewności do produktów i firmy, a teraz z czystym sumieniem mogę polecać produkty tianDe i zarabiać. 

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o peelingach enzymatycznychhttps://tiandepolska.pl/blog/wpis/peeling-enzymatyczny

Więcej na temat peelingów z soli Morza Martwegohttps://tiandepolska.pl/blog/wpis/peeling-solny-scrub-do-ciala


Adrianna Wutowicz

Cześć! Mam na imię Ada. W moich artykułach postanowiłam podzielić się wiedzą i doświadczeniem, aby pomagać innym. TianDe daje mi taką możliwość oraz również radość dzielenia się znakomitymi produktami. Dzięki temu mogę obserwować szczęście zadowolonych klientów.

ZOBACZ TERAZ

POLECANE PRZEZE MNIE PRODUKTY

Pielęgnacja twarzy Oliwkowy peeling do twarzy

Oliwkowy peeling do twarzy

33,00 zł
30251
Pielęgnacja ciała Sól do ciała „Zielona Herbata”

Sól do ciała „Zielona Herbata”

49,60 zł
30215
Pielęgnacja ciała Sztyft kryształowy ałunit „Natural Veil”

Sztyft kryształowy ałunit „Natural Veil”

53,50 zł
30101
Pielęgnacja dłoni Krem do rąk z Tłuszczem Węża

Krem do rąk z Tłuszczem Węża

22,80 zł
41102
Zdrowie Żel do higieny intymnej

Żel do higieny intymnej

43,00 zł
64404