Ta stronie wykorzystuje pliki cookies dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Czytaj więcej » Akceptuje
Nie masz jeszcze u nas konta? Zarejestruj się!

06 Maj 2018

Bartosz Goleniewicz - zespół tiandepolska.pl

2018-05-06-21h38-19.png

Cześć! 

Mam na imię Bartek.

Tym artykułem chciałbym przybliżyć Wam moją osobę, mój styl bycia i szalenie pokręconą osobowość. Skąd ten pomysł? Sam nie wiem... Jednak coraz więcej osób pyta mnie, dlaczego postanowiłem zająć się kosmetykami i czy jest to moje jedyne zajęcie. Uwierzcie mi, to pytanie zawsze wywołuje u mnie największy uśmiech. Dlaczego? Myślę, że powodem jest to, że wielu ludzi nie dopuszcza myśli do swojej głowy, że z tego biznesu tianDe można naprawdę godnie żyć. Moja droga i współpraca z tianDe zaczęła się kiedy miałem niecałe 20 lat. Jeśli chciałbym przypomnieć sobie moje początki, to wręcz czasami mi wstyd. Aczkolwiek doświadczenia, które zebrałem, są dla mnie teraz najbardziej wartościowym przeżyciem. Jak to było? Otóż wyobraźcie sobie chłopaka, który jest świeżo po ukończeniu szkoły i wie tylko tyle, że chce od życia czegoś więcej... Na początku oczywiście byłem pracownikiem etatowym, chociaż cały czas w głowie krążyła jedna myśl ''Bartek, stać cię na więcej...'' W każdej pracy nie wytrzymywałem dłużej niż 3, 4 miesiące. Od rodziców wyprowadziłem się już w wieku 19 lat i trzeba było zacząć żyć na własny rachunek. Moje początki samodzielnego życia i to jeszcze we Wrocławiu? Uwierzcie mi straszne... Moja pensja w różnych firmach jako młodego pracownika była bliska stawce głodowej. Staram się odnajdywać jednak wyższe wartości w swoim życiu i od zawsze chciałem czerpać radość z pracy i dążyć do własnego celu a nie czyjegoś. Moja kariera na studiach trwała tak samo jak w jakiejkolwiek innej pracy - czyli krótko. Uważam, że był to dla mnie zmarnowany czas jak i również pieniądze, chociaż dziękuję światu za kolejne zdobyte doświadczenie, ponieważ zrozumiałem, że jednak studia nie są dla mnie i jest to kolejna instytucja, na której dzisiaj robi się po prostu tylko biznes. To nie jest już ta wartość, którą studia wnosiły jeszcze kilkanaście lat temu.

Teraz pracuję w nienormalnej pracy za nienormalne pieniądze...

Skąd pomysł na branże kosmetyczną?

Kompletnie nie wiedziałem, że będą to właśnie produkty kosmetyczne. Można powiedzieć, że był to czysty przypadek (a może nie?). Pierwszą osobą, która pokazała mi tianDe była moja Mama, która od samego początku wiedziała, że jest to właśnie to, w czym się spełnię i odnajdę, ponieważ jesteśmy do siebie bardzo podobni. Jednak, jako prawdziwy buntownik z charakteru przez 1,5 roku twierdziłem, że oszalała i prosiłem, aby dała mi spokój. Na tamten czas nie dopuszczałem do siebie myśli, że własna działalność w branży kosmetycznej, da mi to czego poszukiwałem w życiu. Dzisiaj jednak żałuję, że nie zacząłem te 1,5 roku wcześniej :) W czasie kiedy ja dalej męczyłem się pracą etatową, w tym momencie moja Mama rozkręcała cały czas Biznes tianDe. W końcu nadszedł taki dzień, gdzie byłem już kompletnie zmęczony, poirytowany moją dotychczasową pracą, życiem i postanowiłem coś w końcu zmienić. Wtedy uległem mojej mamie i zaryzykowałem, aby wejść w ten ''biznes tianDe''. Na początku starałem się to łączyć z moją pracą, lecz nadszedł czas, gdzie stwierdziłem, że dwóch srok za ogon nie mogę trzymać i albo idę w lewo, albo w prawo.

Dlaczego wybrać tianDe?

Dobre pytanie. Dlaczego? Zawsze powtarzam, że dobry i jakościowy produkt obroni się często sam - i jest to połowa sukcesu. Na początku byłem zwykłym klientem i nie dopuszczałem do głowy możliwości biznesowych tianDe. Testowałem na sobie, znajomych i rodzinie różne produkty, chciałem po prostu obserwować reakcję moich najbliższych. Ja pierwszy efekt zaobserwowałem, już przy użyciu szczoteczki do mycia zębów i paście. Przestały mi krwawić dziąsła, co było dla mnie naprawdę sporym zaskoczeniem, ponieważ borykałem się z tą przypadłością od dzieciństwa. Moja rodzina również była zadowolona z efektów. Dodatkowo za tym wszystkim przemówiła do mnie cena tych produktów. Jest uważam naprawdę atrakcyjna co do jakości jaką znajdziemy w tianDe. Cena, jakość, filozofia firmy  i oczywiście możliwości biznesowe decydują o tym - dlaczego wybrać tianDe.

Jak stworzyć biznes tianDe?

Kiedy mamy dobry produkt, warto się nim dzielić. Tak naprawdę robi to nieświadomie każdy z nas. Kiedy jesteśmy zadowoleni, czy to z usług fryzjera, kosmetyczki, mechanika to polecamy je innym - jest to jak najbardziej naturalne. A właśnie na tym opiera się biznes tianDe jako branża MLM - na polecaniu. Jako mój projekt życia wybrałem właśnie markę jaką jest tianDe. Współtworzę ją prawie od samego początku istnienia firmy na rynku w Polsce. Mam do niej 100% pewności i zaufania. Korporacja tianDe wypłaca pieniądze ludziom za polecanie ich produktu, a nie hurtowniom czy drogeriom jak to zwykle bywa w realnym świecie. Tak naprawdę tutaj, Twoje zarobki zależą od Twojej kreatywności i Twojej pracy. Mi się to osobiście bardzo podoba, ponieważ wyznaję zasadę, że dobrze wykonana praca procentuje wielokrotnie! Możesz zarobić 100 zł jak i 30 000 zł. Moja pierwsza pensja w tianDe wyniosła zaledwie 12 zł, po 5 latach pracy zarabiam już 5 cyfrowe kwoty. Wielu ludzi na początku mojej kariery zapytałoby mnie czy oszalałem - pracować za takie pieniądze? Natomiast wiedziałem, że w swój biznes a zwłaszcza biznes tianDe trzeba zainwestować swój czas... Ja wtedy zauważyłem, że ten system jaki przygotowała dla mnie firma tianDe po prostu działa i pieniądze za moją wykonaną prace właśnie do mnie dotarły - pierwszy SUKCES!  Jeśli i Ty wierzysz w swoje umiejętności i masz trochę odwagi, to jest to właśnie jedna z tych możliwości, z której możesz skorzystać.  

Chcesz porozmawiać i dołączyć do mojego zespołu? Porozmawiajmy +48 726 655 678 


Bartosz Goleniewicz

Cześć! Nazywam się Bartek. Zajmuję się budowaniem wizerunku portalu tiandepolska.pl w internecie! Wraz z zespołem tworzymy narzędzia zarobkowe, dla osób chcących współpracować z marką tianDe. Więcej o mnie przeczytasz tutaj - https://tiandepolska.pl/blog/wpis/bartosz-goleniewicz-zespol-tiandepolska-pl

ZOBACZ REKOMENDOWANE

PRODUKTY BARTKA!

Pielęgnacja twarzy Krem do twarzy „CC“

Krem do twarzy „CC“

89,50 zł
15606
Pielęgnacja twarzy Krem do twarzy z Mucyną ślimaka - 1szt.

Krem do twarzy z Mucyną ślimaka - 1szt.

22,00 zł
14601/01
Pielęgnacja twarzy Tonik z Mucyną Ślimaka

Tonik z Mucyną Ślimaka

107,50 zł
14604
Pielęgnacja ciała Sztyft kryształowy ałunit „Natural Veil”

Sztyft kryształowy ałunit „Natural Veil”

53,50 zł
30101
Higiena Szczoteczka do zębów „ProDental“ - pomarańczowa

Szczoteczka do zębów „ProDental“ - pomarańczowa

29,50 zł
90148/04
Zdrowie Żel do higieny intymnej

Żel do higieny intymnej

43,00 zł
64404
Zdrowie Plaster do ciała „Wutong”

Plaster do ciała „Wutong”

21,90 zł
30104