Ta stronie wykorzystuje pliki cookies dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Czytaj więcej » Akceptuje
Nie masz jeszcze u nas konta? Zarejestruj się!

08 Kwiecień 2019

Iwona Goleniewicz - Złoty Dyrektor tiandepolska.pl

iwona-zespół-tiande-polska.png

Sprzedażą bezpośrednią zajmuję się od ponad 20 lat, a ilość przejechanych kilometrów w trasach liczę w setkach tysięcy. Zawsze fascynował mnie kontakt z drugim człowiekiem, jednak po takim czasie nauczyłam się jednej, ogromnie ważnej reguły: ludzie wprost nienawidzą, gdy coś im się sprzedaje, za to uwielbiają... kupować! Z tego powodu zakochałam się w TianDe i formule biznesu MLM. Tutaj wychodzę naprzeciw bolączkom i potrzebom moich klientów, a oni mogą mnie wesprzeć zwykłym poleceniem. Podczas lat pracy zrozumiałam, że największym atutem jest umiejętność słuchania drugiego człowieka. Tak, by dotrzeć do sedna jego potrzeb i pomóc w spełnieniu ich, czy to poprzez polecenie produktu, czy przez pokazanie szerokich możliwości zarobkowych, jakie w tym przypadku oferuje biznes TianDe. Prawdziwym błogosławieństwem jest praca, w której możesz być zgodny z samym sobą, ze swoimi wartościami, a jednocześnie wspierać ludzi w osiąganiu ich celów, marzeń, a nawet niezależności finansowej. Autentyczność i nietuzinkowość. Robienie zwykłych rzeczy w niezwykły sposób. Zgodnie z naturą. Taka jestem i taka jest moja droga w TianDe.

Iwona Goleniewicz

Witaj! Mam na imię Iwona. Jestem współtwórcą zespołu tianDe Polska. Zajmuję się tym biznesem, ponieważ łączę w nim Wszystko, co stanowi dla mnie największą wartość w moim życiu. W artykułach piszę o biznesie jak o Wielkiej Sztuce Tworzenia… Sztuce budowania właściwych kompetencji i wspaniałych relacji.

ZOBACZ POLECANE

PRODUKTY IWONY GOLENIEWICZ

Pielęgnacja twarzy Oliwkowy peeling do twarzy

Oliwkowy peeling do twarzy

33,00 zł

30207

Pielęgnacja ciała Sól do ciała „Kryształy Morza Martwego“

Sól do ciała „Kryształy Morza Martwego“

66,50 zł

30223

Pielęgnacja stóp Regenerujący krem do stóp z Tłuszczem Węża

Regenerujący krem do stóp z Tłuszczem Węża

10,70 zł

41105

Pielęgnacja stóp Profilaktyczny krem do stóp z Tłuszczem Węża

Profilaktyczny krem do stóp z Tłuszczem Węża

10,70 zł

41106