Ta stronie wykorzystuje pliki cookies dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Czytaj więcej » Akceptuje
Nie masz jeszcze u nas konta? Zarejestruj się!

22 Luty 2018

Jak poradzić sobie z bólem

plastry-przeciwbólowe-tiande-fitoplastry.png

Sposoby radzenia sobie z bólem sposobem - MADE IN CHINA.

Nie od dziś wiadomo, że spośród najbardziej efektywnych i naturalnych metod radzenia sobie z wszelkiego rodzaju bólami pierwsze miejsce zajmują właśnie Chińczycy. Nasze nauki XXI wieku nie do końca jeszcze potrafią zrozumieć działania akupunktury, akupresury czy refleksoterapii, które oparte są na teorii meridianów, czyli kanałów przepływu energii w ludzkim ciele. Według każdego Chińskiego Lekarza diagnoza jest jedna – „Tong zibutong, bu tong Zitong” oznacza to: „Jeśli przepływ jest swobodny – nie ma bólu” - co Wy na to? :)

Zrozum a będzie Ci łatwiej.

W tamtejszej kulturze i medycynie nie ma pojęcia choroby i bólu, dlatego Chińczycy nie uznają czegoś takiego jak choroba, ponieważ dla nich jakakolwiek dolegliwość to zaburzenie energii w ciele. Całe piękno Medycyny Chińskiej, polega na tym, że dopuszcza ona całokształt życia człowieka. Dlatego Chińczycy płacili swoim lekarzom za zdrowie nie za choroby – to zupełnie inaczej niż u Nas prawda? W tamtej kulturze celem każdej terapii jest kompleksowa troska o cały organizm, a nie tylko doraźne leczenie pojedyńczych zjawisk.
Poznaj moc Qi.

Stare chińskie księgi opisują Qi jako siłę witalną, energię - niezbędną do prawidłowej czynności komórek, tkanek i całego organizmu. Wedle ich medycyny jesteśmy ściśle połączeni z naturą, dlatego ta medycyna dąży do wzmocnienia odporności całego organizmu, poprawienia krążenia krwi i właśnie Qi, czyli energii życiowej.

Jakakolwiek choroba czy ból jest związany z energią w naszym ciele.  

Sposobem na poprawienie energii Qi oraz pomoc w leczeniu bólu jest Masaż Tui Na (chińska fizjoterapia) oraz stosowanie Chińskich naturalnych ziół np. herbat oczyszczających - https://tiandepolska.pl/zdrowie/herbaty-ziolowe/ 

Substancje lecznicze pochodzenia naturalnego, które zawarte są właśnie w tych ziołach bardzo skutecznie oczyszczają organizm i pomagają łagodzić ból. Tutaj warto zaznaczyć, że w porównaniu do koncernów farmaceutycznych i wszelakich leków, zioła nie powodują efektów ubocznych. W dzisiejszych czasach bardzo trudno jest znaleźć osobę, która nie ma problemu z bólem. Może być to ból głowy, ból mięśni, ból kręgosłupa itd. Wedle najnowszych badań aż 30% naszego społeczeństwa cierpi na różne dolegliwości związane z bólem. 

A może warto spróbować czegoś innego ? - kolekcja chińskich leczniczych fito-plastrów od tianDe. 

TianDe w swoim asortymencie nie zapomniało o osobach, które nie tylko postanowiły dbać o piękno, ale także i zdrowie.  Połączyło w całość dawną mądrość i wiedzę Chińskiej Medycyny oraz innowacyjne rozwiązania kultury Zachodu. Podstawę każdego plastra stanowi właśnie kompleks chińskich ziół i roślinnych komponentów.

Jak działają? Polega to na tzw. Transdermalności (przenikanie substancji czynnych do krążenia ogólnego) w tym przypadku powłoka skórna staje się doskonałą powłoką dostarczenia wielu substancji leczniczych czy przeciwbólowych. W ich skład wchodzą m.in. takie substancje aktywne jak: olejek kamforowy, efedryna, czerwona żywica z drzewa smoczego, ekstrakt z żeń-szenia, mentol, ektrakt z powojnika.

Fito-plastry od tianDe likwidują ból, wzmacniają tkanki, usuwają stany zapalne ale przede wszystkim głównym holistycznym aspektem jest odbudowa energii życiowej i odblokowanie Qi. Stosowanie plastrów nie przeszkadza w ćwiczeniach sportowych.

Główne zadanie fito-plastrów od tianDe:

  • działają przeciwzapalnie i przeciwbólowo do 12h
  • odpowiednia dawka substancji aktywnych
  • niezależnie od rozmiaru plastra
  • nie mają efektów ubocznych
  • pomagają w walce z reumatyzmem.
Bartosz Goleniewicz

Cześć! Zajmuję się budowaniem marki oraz wizerunku portalu tiandepolska.pl Wraz z zespołem tworzymy narzędzia i możliwości zarobkowe, dla osób chcących z nami współpracować.

ZOBACZ POLECANE

PLASTRY PRZECIWBÓLOWE

Zdrowie Plaster do ciała „Wutong”

Plaster do ciała „Wutong”

31,00 zł

30118

Zdrowie Plaster do ciała „Jian Kang”

Plaster do ciała „Jian Kang”

31,00 zł

30117