Ta stronie wykorzystuje pliki cookies dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Czytaj więcej » Akceptuje
Nie masz jeszcze u nas konta? Zarejestruj się!

28 Listopad 2017

Jak zarabiać z tianDe? Współpraca z tiandepolska.pl

bloggrafikawspółpraca.png

Kiedyś i my postanowiliśmy otworzyć się na nowe! 

Kto nas zna to wie, że zawsze jesteśmy normalnymi, szczerymi osobami. Również jeśli chodzi o pracę traktujemy ją poważnie i ciągle przemy do przodu! Treść tego ,,ogłoszenia’’ rownież będzie szczera.

Nasz Wrocławski oddział dystrybucyjny marki tianDe rozrasta się w bardzo szybkim tempie, dlatego postanowiliśmy wykorzystać ,,magię internetu’’ i poszukujemy osób chętnych rozwijać z nami dalej - markę tianDe!

Jeżeli również lubisz ludzi, dobre pieniądze, solidne wyzwania i wolność - to obiecujemy Ci z tego miejsca, że u Nas Ci tego dostatek :) 
A jeśli nie zdążyłaś poznać naszych produktów to nic straconego! Naszą markę możemy opisać w dwóch zdaniach: TianDe to międzynarodowa marka, która łączy w swoich produktach starożytne naturalne dobrocie niekonwencjonalnej medycyny wschodu oraz nowoczesne technologie produkcji kosmetyków. Natomiast kiedy lubisz, aby kosmetyki przynosiły widoczne rezultaty, tianDe właśnie to ma!

Nasze produkty zawsze możesz wypróbować korzystając z naszego portalu sprzedażowego tianDe - www.tiandepolska.pl Dla osób, które zechcą podjąć z nami współpracę, poświęcimy swój czas i z chętnie pokażemy jakie są inne dodatkowe możliwości portalu. Dzięki portalowi tiandepolska.pl możecie tworzyć swój pasywny dochód siedząc w domu przed komputerem. Dzięki zwiększonej funkcjonalności specjalnie dla konsultantów, dystrybutorów, partnerów, takiej jak system linków referencyjnych praca stanie się przyjemnością. TianDe stworzyło produkty, które są aktualnie fenomenem, jeśli chodzi o marki kosmetyczne dostępne na naszym rynku! Nasi klienci też to doceniają, jest ich coraz więcej i dlatego powstała u nas potrzeba poszukania osób chętnych do współpracy. Potrzebujemy każdego gotowego do pracy w świecie kosmetyków :) 

  • Konsultantów
  • Dystrybutorów
  • Inwestorów
  • Firmy widzące potencjał w połączeniu swojego biznesu z naszymi produktami

Jesteśmy czasami nienormalnym zespołem fajnych ludzi, którzy potrafią razem współpracować i bawić się! Dlatego nie krępuj się spróbować i wykorzystać może właściwy moment, aby odkryć coś nowego! Aktualnie poszukujemy osób z następujących województw: (lista będzie aktualizowana, dlatego warto być z nami na bieżąco)

  • Dolnośląskie
  • Wielkopolskie
  • Opolskie
  • Lubuskie
  • Zielonogórskie
  • Lubelskie 

Zadzwoń lub napisz, porozmawiajmy o szczegółach naszej współpracy i naszych produktach :)
tel: +48 726 655 678 - Bartek (godz.10-15)
tel2: +48 695 070 107 - Justyna (godz: 10-15) 
mail: biuro@tiandepolska.pl 

Bartosz Goleniewicz

Cześć! Nazywam się Bartek. W moich artykułach świadomie inspiruje i pomagam zrozumieć... Opisuje sprawdzone metody i wyjaśniam dlaczego innowacyjność produktów tianDe jest tak skuteczna w swoim działaniu.