Ta stronie wykorzystuje pliki cookies dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Czytaj więcej » Akceptuje
Nie masz jeszcze u nas konta? Zarejestruj się!

28 Listopad 2017

Jak zarabiać z tianDe? Współpraca z tiandepolska.pl

tiande-biznes.png

Jeszcze nigdy podróż do młodości i życiowego szczęścia nie były tak łatwe jak teraz, a idea nigdy tak jasna i oczywista. Jakość naszego zespołu i produktów tkwi w prostocie tworzenia, a szczęście w miłości do samego siebie. 

Polskie Centrum Dystrybucyjne poszukuje ludzi, którzy potrafią docenić jakościowy produkt i wykorzystać możliwości, które oferujemy. Jeśli chciałbyś zacząć coś nowego w swoim życiu, a masz duszę artysty prosimy przeczytaj ten artykuł.

TianDe w dosłownym tłumaczeniu z języka chińskiego oznacza - ,,Niebiańską Doskonałość''. Nie jest to przypadkowe, ponieważ czasami wystarczy odrobina fantazji, dużo energii tworzenia i czasami kroplę szczęścia, aby przemienić nasze marzenia w rzeczywistość. Wszelkie wartości u Nas są skierowane na szczyt. Natomiast my jako Firma stoimy twardo na ziemi i jesteśmy przekonani, że produkty tworzone na wysokich naturalnych składach aktywnych, według receptur wschodnich pochodzących wprost z Ałtaju i Tybetu, sprawią że praca z Nami i w naszym zespole stanie się przyjemnością a Twoja praca będzie inna niż dotychczas. Jeśli lubisz pracować ze sobą i nad sobą to nie czekaj tylko po prostu skontaktuj się nami!

U nas kwestia pieniędzy jest prosta. Zarobisz tyle ile potrzebujesz!

Jeśli chcesz szczegółowo poznać Nas i nasze produkty, napisz do nas lub zadzwoń a umówimy się na rozmowę. Dojedziemy w każde miejsce w Polsce lub zaprosimy Cię do siebie.

Jeśli jednak chcesz już wypróbować nasze produkty, już teraz możesz skorzystać z portalu internetowego na którym jesteś. Wystarczy, że odnajdziesz produkt dla siebie, a my z przyjemnością Ci go dostarczymy. Jeśli będziesz potrzebować pomocy przy jego wyborze, możesz do Nas napisać lub zadzwonić. Oprócz dobrego produktu liczy się również dobra relacja! Zadzwoń, sprawdź, a jeśli potrzebujesz nauczyć pracować się z marką tianDe pokażemy Ci jak to zrobić!

Jeśli chcesz zarabiać z nami - wszystkie informacje przekazujemy na indywidualnym spotkaniu. Masz do dyspozycji kilka wariantów takich jak:
  • sprzedaż detaliczna,
  • franczyza,
  • wprowadzenie marki tianDe do Twojej dotychczasowej działalności,
  • budowanie zespołu i uzyskanie dochodu pasywnego.
  • Masz dodatkowe pomysły? Chętnie o nich porozmawiamy.

Zadzwoń lub napisz, porozmawiajmy o szczegółach naszej współpracy.

tel: +48 726 655 678 - Bartek (godz.10-15)
mail: biuro@tiandepolska.pl 
Bartosz Goleniewicz

Cześć! Zajmuję się budowaniem marki oraz wizerunku portalu tiandepolska.pl Wraz z zespołem tworzymy narzędzia i możliwości zarobkowe, dla osób chcących z nami współpracować.

ZOBACZ POLECANE

PRODUKTY, KTÓRE WARTO WYPRÓBOWAĆ

Pielęgnacja włosów Szampon z korzeniem Żeń-szenia

Szampon z korzeniem Żeń-szenia

69,50 zł

20102

Pielęgnacja włosów Regeneracyjny balsam do włosów „Żeń-szeń“

Regeneracyjny balsam do włosów „Żeń-szeń“

73,00 zł

20115 / 20124

Pielęgnacja stóp Regenerujący krem do stóp z Tłuszczem Węża

Regenerujący krem do stóp z Tłuszczem Węża

12,50 zł

41105

Pielęgnacja stóp Profilaktyczny krem do stóp z Tłuszczem Węża

Profilaktyczny krem do stóp z Tłuszczem Węża

12,50 zł

41106

Higiena Szczoteczka do zębów „ProDental“ - pomarańczowa

Szczoteczka do zębów „ProDental“ - pomarańczowa

34,50 zł

90148/04