Ta stronie wykorzystuje pliki cookies dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Czytaj więcej » Akceptuje
Nie masz jeszcze u nas konta? Zarejestruj się!

02 Lipiec 2018

Kule do prania / kule piorące

kule-do-prania.png

KULE DO PRANIA

Produkt zdecydowanie dla osób wymagających i potrzebujących od prania czegoś więcej… Można by nawet śmiało stwierdzić, że pranie w kulach dzisiaj jest nadal czymś mało popularnym. Na pewno w tym artykule nie zamierzam nikogo przekonywać do tej metody prania, aczkolwiek na spotkaniach z ludźmi poznaje wiele osób, które właśnie poszukują metody alternatywnego prania w proszkach. Poznaj metodę na pranie bez proszków i płynów do płukania!

CZYM SĄ KULE DO PRANIA

Jest to mieszanina minerałów takich jak zeolity, srebro koloidalne a przede wszystkim turmalin. Ten ostatni minerał jest najbardziej wartościowy… Dlaczego? jest to kamień znany od tysiącleci w medycynie niekonwencjonalnej, który emituje światło podczerwone a tym samym w pralce zmniejsza napięcie powierzchniowe wody, skutkując wypłukiwaniem zanieczyszczeń z naszych ubrań. Dodatkowo ma właściwości takie jak - jonizacja ujemna, która wpływa pozytywnie na nasze samopoczucie i zdrowie. Jeśli przypomnisz sobie świeżość i zapach powietrza po burzy to podpowiem Ci teraz, że tam właśnie zachodzi proces bardzo wysokiej jonizacji ujemnej. Zeolity, które posiadają nasze kule do prania, powodują zmiękczenie wody poprzez wchłanianie fosforu i wapnia. Natomiast tak jak się pewnie domyślacie srebro koloidalne w kulach ma zadanie bakteriobójcze. Wspomaga dezynfekcję wody i chroni naszą skórę przed drobnoustrojami w ciuchach.

DLA KOGO SĄ KULE DO PRANIA

Przede wszystkim dla osób, które cierpią na liczne problemy skórne takie jak np. łuszczyca, egzema, atopowe zapalenie skóry itp. oraz dla tych najmłodszych, gdzie skóra jest jeszcze delikatna i trzeba dbać o nią szczególnie… Dzisiaj również mogę Wam powiedzieć, że po przetestowaniu tego produktu również przez siebie, stwierdzam że nie znam innego tak wspaniałego sposobu na tanie pranie :) Kule do prania są przeznaczone na spokojnie 400 prań, gdzie daje nam to okres około trzynastu miesięcy nawet codziennego prania! Natomiast, jeśli mam być szczery a zawsze się staram…. to również Wam powiem, że jeśli ktoś jest miłośnikiem białej, wykrochmalonej odzieży to ten produkt może się słabo sprawdzić. Więc, szczególnie polecam do kolorowych i ciemnych ubrań. Również jeśli ktoś by się spodziewał, że turmalinowe kule do prania odpierają plamy po winie, sokach i zabrudzonych trawą rzeczach - tutaj może być rozczarowany.

TURMALINOWE KULE DO PRANIA - WADY I ZALETY

Nie ma produktów idealnych… i ten produkt też nim nie jest. Dlatego jeśli poszukujesz super pomysłu na odplamiacz do ubrań i sposobu na śnieżno białe ubrania to niestety… Natomiast jeśli zależy Ci na bezpiecznym, ekologicznym i oszczędnym praniu, to jak najbardziej turmalinowe kule do prania Cię nie zawiodą. Warto również wspomnieć, że pranie w kulach jest praktycznie bezzapachowe. Czy uważam to za wadę? W tym przypadku raczej nie… ponieważ pranie jest świeże i pozbawione chemicznych, sztucznych zapachów. Doskonałą alternatywą dla zapachu są olejki eteryczne, które śmiało możesz dodać do swojego prania w kulach. Jeśli natomiast będziesz potrzebować dodać odrobinę proszku czy płynu do płukania, to możesz to śmiało zrobić - kule na pewno nie ucierpią. Dodatkowo kolejnym atutem będzie stan Twojej pralki, ponieważ skoro kule działają zmiękczająco na wodę, tym samym pozbywasz się z niej kamienia - dodatkowa korzyść, która cieszy :)

KULE TURMALINOWE DO PRANIA TIANDE

Zapewniają doskonałe i bezpieczne pranie bez fosforanów i środków powierzchniowo-czynnych zawartych we wszystkich proszkach do prania. Jeśli również cenisz sobie EKO PRANIE, to musisz dodatkowo wiedzieć, że kupując kule do prania tianDe bierzesz udział w specjalnej akcji ,,Las tianDe’’ i tym sadzisz jedno  drzewo na naszej planecie. Kule tianDe to produkt innowacyjny i ekologiczny, dla osób o wrażliwej i delikatnej skórze.

KORZYŚCI JAKIE DAJĄ KULE PIORĄCE:

  • Bezpieczne pranie dla alergików,
  • nieszkodliwe dla delikatnych materiałów,
  • chroni kolor w przypadku ciemnych i kolorowych tkanin,
  • pranie bez chemii / ekologiczne pranie,
  • oszczędność (1 zestaw kul piorących starczy nawet na 400 prań!),
  • bielizna nie wymaga dodatkowego płukania,
  • kule piorące dają miękkość i elastyczność ubraniom
  • brak kamienia w pralce,
  • mają pozytywny wpływ na nasze zdrowie (jonizacja ujemna).

Bartosz Goleniewicz

Cześć! Zajmuję się budowaniem marki oraz wizerunku portalu tiandepolska.pl Wraz z zespołem tworzymy narzędzia i możliwości zarobkowe, dla osób chcących z nami współpracować.