Ta stronie wykorzystuje pliki cookies dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Czytaj więcej » Akceptuje
Nie masz jeszcze u nas konta? Zarejestruj się!

16 Lipiec 2018

Maść na stawy – Orthophyte/Ortofit

tiande-ortofit-maść-na-stawy.png

Produkt przeciwbólowy

Jak radzisz sobie, kiedy dokucza Ci ból stawów?

Zanim pokaże Ci fenomenalny produkt, który będzie wspierał Cię każdego dnia, przenieśmy się do Ałtaju… Ałtaj zwany Dzikim Sercem Azji.To miejsce położone gdzieś na południu Syberii, przywołuje swoją czystością i magiczną aurą tajemniczej historii, szczęśliwości, często utożsamiane z Szambalą.

Dlaczego o tym wspomniałam?

Warto wiedzieć czym jest Ałtaj, warto rozumieć czym jest medycyna ałtajska aby pozwolić sobie pomóc, kiedy doskwiera Ci ból stawów, czy inna przykra dolegliwość w ciele.

Zioła i rośliny wchodzące w skład polecanego produktu pochodzą z ekologicznego, czystego rejonu kraju ałtajskiego. To bogactwo flory Gór Ałtaju.

Ortofit - skuteczny specyfik, kiedy doskwiera Ci ból stawów, ból kolan, łokci itp. Nie będę tym razem opisywać dokładnie co jest w składzie ortofitu i dlaczego on po prostu działa, bo skład dostrzeżesz  sam/a. Podzielę się swoją historią, jak odkryłam ortofit i jak dzięki niemu wypracowałam nawyk regularnego stosowania. Kilka lat temu, kiedy doskwierał mi mocno ból kolan udając się do lekarza, dzięki badaniom usłyszałam, że maje kolana są w stanie agonalnym, mając 35 lat miałam kolana osiemdziesięcioletniej kobiety. Ale to nie było najgorsze… Najgorsze było to, że ja po prostu nie mogłam już normalnie schodzić po schodach. Wejść - weszłam, ale schodziłam na tzw. sztywnych kolanach. Zaczęłam dbać o swoje kolana na różne sposoby i myślę, że jest  bardzo wiele dobrych produktów wspierających moją przypadłość. Ponieważ zajmuję się tianDe biznesowo, postanowiłam wypróbować produkt ortofit na poważnie, z ogromną samodyscypliną, aby sprawdzić czy aby na pewno działa i czy jest tak skuteczny jak słyszałam. Chcę Wam powiedzieć, z całą odpowiedzialnością, że działa, ale pod jednym warunkiem… regularnego stosowania. To dzięki Niemu nauczyłam się konsekwencji i samodyscypliny w używaniu, zrozumiałam jakie to jest ważne. Przecież często coś kupujemy ale nie używamy tego regularnie, a potem, jeszcze mówisz, że to nie działa. Z całego serca polecam Wam ortofit, na ból stawów, bóle reumatyczne, ból kolan, łokci czy kręgosłupa oraz ból mięśni - odciąży i złagodzi. Każdy kto będzie chciał wypróbować ten produkt, proszę, aby wsmarował go dokładnie w miejscu bólu i masował to miejsce przez chwilę, aby wytworzyć ciepło i dać czas, aby żel dobrze się wchłonął. Ortofit to produkt, który wspiera i rozgrzewa stawy.


Iwona Goleniewicz

Witaj! Mam na imię Iwona. Jestem współtwórcą zespołu tianDe Polska. Zajmuję się tym biznesem, ponieważ łączę w nim Wszystko, co stanowi dla mnie największą wartość w moim życiu. W artykułach piszę o biznesie jak o Wielkiej Sztuce Tworzenia… Sztuce budowania właściwych kompetencji i wspaniałych relacji.

ZOBACZ MAŚĆ NA STAWY

ORTOPHYTE/ORTOFIT TIANDE

Pielęgnacja ciała Rozgrzewający żel do ciała „Ortofit”

Rozgrzewający żel do ciała „Ortofit”

73,00 zł

34401