Ta stronie wykorzystuje pliki cookies dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Czytaj więcej » Akceptuje
Nie masz jeszcze u nas konta? Zarejestruj się!

16 Czerwiec 2018

Mezoroller (mezoterapia igłowa)

mezoroller.png

Mezoroller (mezoterapia igłowa)

Urządzenie do mikronakłuć naszej skóry to nieinwazyjna, a zarazem bardzo skuteczna i szybka metoda do odmłodzenia. Jest to niezastąpiona metoda do regeneracji naszej skóry przy jednoczesnym zachowaniu jej naturalnego wyglądu. Mezoterepia igłowa to dzisiaj jeden z najskuteczniejszych i najpopularniejszych zabiegów estetycznych. Przywraca skórze świeży i młody wygląd, a od teraz zabieg mezoterapii możesz zrobić we własnej łazience! Ta metoda wprowadzania produktów aktywnych pod skórę omija tzw. barierę naskórkową, dzięki czemu możemy uzyskać rewelacyjne efekty w krótkim czasie. 

Dlaczego warto wykonywać zabieg mezoterapii?

Zabieg wykonany mezorollerem sprawia, że w naszej skórze tworzymy setki tysięcy mikrokanalików, przez które wnikają substancje aktywne w nakładanych przez nas preparatach. Działa to dużo bardziej skutecznie niż nakładanie ich w tradycyjny sposób. Mikronakłucia powodują lekki stan zapalny w skórze, a w procesie jej gojenia nasza skóra wydobywa z siebie pokłady dobroczynnych składników, które poprawiają jej stan i wygląd. Przy regularnym stosowaniu mezorollera i wykonywaniu zabiegu mezoterapii nasza skóra staje się bardziej napięta i gładsza. Niektórzy porównują ten zabieg nawet do efektów, które daje medycyna estetyczna. Tak więc mamy skuteczność i komfort, ponieważ możemy wykonywać ten zabieg w domu i cieszyć się efektami na naszej skórze.

Jak używać mezoroller?

Przede wszystkim nasza skóra powinna być dokładnie oczyszczona i stonizowana. W tym przypadku nie wystarczy sama woda i mydło. Przyda nam się do tego dobry żel, który skutecznie usunie pozostałości zanieczyszczeń i bakterii z naszej skóry. Sam zabieg nie powinien być wykonywany nie dłużej niż 10 min, aby też zbytnio nie podrażnić naszej skóry. Powinniśmy przejechać 5 razy wałeczkiem w jednym obszarze np. czoło, policzki, podbródek. W tym przypadku im szybciej tym lepiej - bo tutaj efekt nie zależy od czasu, tylko od mikronakłuć, które zdążymy wykonać. BARDZO WAŻNE! - Omijać okolice oczu! Po zabiegu nasza skóra może być delikatnie zaczerwieniona, lecz spokojnie po 3h-4h powinna wrócić do siebie.

Mezoroller przeznaczony jest tylko i wyłącznie dla jednej osoby! Po każdym zabiegu należy go dezynfekować.

Wskazania do mezoterapii igłowej:

  • blizny,
  • brak jędrności,
  • rozstępy,
  • przebarwienia,
  • spłycenie zmarszczek.

Przeciwwskazania do mezoterapii igłowej:

  • naczynka,
  • choroby skóry,
  • ciąża i okres laktacji,
  • infekcje wirusowe skóry (stany zapalne, opryszczka)

Urządzenie do mezoterapii domowej - mezoroller tianDe

Samo urządzenie do mezoterapii igłowej (mezoroller tianDe) jest bezpieczny do stosowania we własnym domu, ponieważ jego igła to zaledwie 0,5 mm, dzięki czemu nie powoduje krwawienia skóry, a stosowany regularnie zmienia i poprawia jej wygląd. Nasza skóra po 30 roku życia zaczyna coraz wolniej pracować, dlatego mikronakłucia mezoterapii pomagają ją zmobilizować do dalszej i skutecznej pracy. Igiełki mezorollera tianDe są zrobione z tytanu, dzięki czemu zawsze są tak samo ostre i dodatkowo powlekane są prawdziwym złotem - głównie w celu bakteriobójczym a także dodatkowo złoto ma właściwości pobudzające procesy regeneracyjne w naszej skórze.

Urządzenie jakim jest mezoroller tianDe jest wielokrotnego użytku i spokojnie starczy na długie lata używania! 


Bartosz Goleniewicz

Cześć! Zajmuję się budowaniem marki oraz wizerunku portalu tiandepolska.pl Wraz z zespołem tworzymy narzędzia i możliwości zarobkowe, dla osób chcących z nami współpracować.

ZOBACZ POLECANE

PRODUKTY DO MEZOTERAPII

Pielęgnacja twarzy Nano korektor - Transdermalny kompleks Lifting Effect

Nano korektor - Transdermalny kompleks Lifting Effect

223,50 zł

12201

Pielęgnacja twarzy Nano korektor - Transdermalny kompleks Botox Effect

Nano korektor - Transdermalny kompleks Botox Effect

223,50 zł

12202

Pielęgnacja twarzy Mezoroller

Mezoroller

215,00 zł

90141