Ta stronie wykorzystuje pliki cookies dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Czytaj więcej » Akceptuje
Nie masz jeszcze u nas konta? Zarejestruj się!

08 Kwiecień 2018

Pomysł na Biznes Kobiecy [tianDe]

img-0546-jpg.jpg

WYJĄTKOWY POMYSŁ NA BIZNES…

Chcę Cię zainspirować, abyś odważyła się sięgnąć po Swoje Marzenia…, po Swoje Tęsknoty…, po Swoje Ambicje… Myślę, że jeśli czytasz ten artykuł, to jesteś Tą Kobietą, która poszukuje pomysłu na Swój Wyjątkowy Biznes. Może jesteś w takim momencie swojego życia, że nawet brakuje Ci odwagi, żeby zacząć, żeby choć pomyśleć o swoim biznesie…, ale w głębi Swojej Duszy o tym marzysz… Myślisz o tym, aby był to wyjątkowy biznes dla Ciebie, który nie tylko przyniesie korzyści materialne, ale podaruje Ci zarówno Rozwój jak i Spełnienie. Kiedy składam życzenia Swoim Najbliższym, Przyjaciołom, Znajomym bardzo często, oprócz innych życzeń, życzę im Spełnienia.

JAK ZARABIAĆ W SWOIM BIZNESIE?

Myślę, że dobry biznes, to biznes wielowymiarowy… to taki, w którym nie czujesz, że pracujesz, ale On staje się częścią Twojego Życia. Czasami, a nawet częściej słyszę, kiedy spotykam się z ludźmi takie słowa: „Ooo… to przyjechałaś z daleka i jeszcze dziś będziesz wracać do domu?” „Chce Ci się?” - Powiem o Największej Tajemnicy we Wszechświecie… cudownie jest pracować i zarabiać, nie czując, że pracujesz i zarabiasz. Po prostu, najzwyczajniej w świecie, zarabiasz na tym, co Kochasz robić. Jeśli lubisz kontakt z ludźmi, jeśli potrafisz czerpać radość z takiej formy pracy to super! Właśnie teraz to odkryłaś. Na podstawie tej wartości możesz stworzyć nowy pomysł na Swój Własny Biznes.

WŁASNY BIZNES I MLM? CZY TO MOŻLIWE ABY TO POŁĄCZYĆ?

Możesz stworzyć Swój Własny Biznes, włączając w to wybrany projekt lub pomysł. Ja kilka lat temu wybrałam… Właśnie wtedy szukałam pomysłu na Wyjątkowy Biznes. Wybrałam tianDe, choć wcale nie marzyłam o tym, aby współpracować z firmą kosmetyczną. Wiem, że wiele kobiet wybrałoby firmę ze względów kosmetycznych (to przecież jest aspekt kobiecości), lecz ja Ją wybrałam z zupełnie innych względów. Czasami myślę, że ja wybrałam tianDe, a tianDe wybrało mnie. Uwielbiam filozofię tworzenia tianDe i sposób patrzenia na Świat. Moim kluczem w Biznesie jest słowo POŁĄCZENIE, w bardzo szerokim znaczeniu. TianDe również łączy mądrość medycyny wschodu z nauką, łączy stare z nowym, łączy biznes tradycyjny z nowoczesnym biznesem MLM. Dzięki temu, w tym projekcie, możesz odnaleźć Siebie na różnych płaszczyznach i możesz je łączyć.

WARTOŚĆ BIZNESU TIANDE.

Wielką Wartością tianDe są oczywiście Nasze Produkty, które również łączą w sobie medycynę wschodu z nanotechnologią. Jeśli chcesz sprawdzić Jakość i Moc Naszego Biznesu, sprawdź proszę Jakość i Moc Naszych Produktów.Myślę, że One tak jak i mnie, podpowiedzą Ci co dalej. Potem proszę połącz dwie Wartości jakimi są: Jakość i Cena. Jeśli to zrobisz, otworzysz się na Swój Wyjątkowy Biznes z tianDe, a jeśli zechcesz, pokażę Ci dalsze możliwości rozwoju w Swoim Biznesie. Poniżej polecam kilka wybranych produktów tianDe, które myślę, że pokochasz.

Jeśli chcesz ze mną porozmawiać osobiście, zadzwoń + 48 733 299 511 - Iwona Goleniewicz.  


Iwona Goleniewicz

Witaj! Mam na imię Iwona. Jestem współtwórcą zespołu tianDe Polska. Zajmuję się tym biznesem, ponieważ łączę w nim Wszystko, co stanowi dla mnie największą wartość w moim życiu. W artykułach piszę o biznesie jak o Wielkiej Sztuce Tworzenia… Sztuce budowania właściwych kompetencji i wspaniałych relacji.

SPRAWDŹ POLECANE

PRODUKTY, W KTÓRYCH SIĘ ZAKOCHASZ

Pielęgnacja włosów Szampon z korzeniem Żeń-szenia

Szampon z korzeniem Żeń-szenia

69,50 zł

20102

Pielęgnacja włosów Regeneracyjny balsam do włosów „Żeń-szeń“

Regeneracyjny balsam do włosów „Żeń-szeń“

73,00 zł

20115 / 20124

Pielęgnacja ciała Rozgrzewający żel do ciała „Ortofit”

Rozgrzewający żel do ciała „Ortofit”

73,00 zł

34401

Pielęgnacja ciała Ziołowy żel do nóg „Slaviton”

Ziołowy żel do nóg „Slaviton”

73,00 zł

44402

Pielęgnacja ciała Sól do ciała „Grejpfrut“

Sól do ciała „Grejpfrut“

55,50 zł

30222

Pielęgnacja stóp Profilaktyczny krem do stóp z Tłuszczem Węża

Profilaktyczny krem do stóp z Tłuszczem Węża

12,50 zł

41106

Higiena Szczoteczka do zębów „ProDental“ - różowa

Szczoteczka do zębów „ProDental“ - różowa

34,50 zł

90148/01

Higiena Szczoteczka do zębów „ProDental“ - niebieska

Szczoteczka do zębów „ProDental“ - niebieska

34,50 zł

90148/02

Higiena Szczoteczka do zębów „ProDental“ - zielona

Szczoteczka do zębów „ProDental“ - zielona

34,50 zł

90148/03

Higiena Szczoteczka do zębów „ProDental“ - pomarańczowa

Szczoteczka do zębów „ProDental“ - pomarańczowa

34,50 zł

90148/04

Zdrowie Plaster do ciała „Wutong”

Plaster do ciała „Wutong”

31,00 zł

30118

Zdrowie Plaster do ciała „Jian Kang”

Plaster do ciała „Jian Kang”

31,00 zł

30117