Ta stronie wykorzystuje pliki cookies dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Czytaj więcej » Akceptuje
Nie masz jeszcze u nas konta? Zarejestruj się!

19 Lipiec 2018

Porady Ady - tianDe w codziennych sytuacjach.

porady-ady-tiande.png

Cześć tu Ada!

Seria artykułów pt. ,,Porady Ady'', powstała z myślą o potrzebach wszystkich tych, którzy potrzebują poznać inne oblicze produktów tianDe. Przeczytasz tutaj o produktach i ich skuteczności, właśnie w tych codziennych, życiowych sytuacjach, które przytrafiają się nam na co dzień. Jeśli również chcesz dowiedzieć się, jakie produkty doskonale radzą sobie przy skaleczeniach, oparzeniach czy nawet przeziębieniach - to seria artykułów pt. ,,Porady Ady'' może być właśnie  dla Ciebie :)

Innowacyjność produktów tianDe, polega na tym, że potrafią podarować Nam dużo więcej niż sądzisz. Postanowiłam, że podzielę się wiedzą i sytuacjami, w których właśnie ja poznałam możliwości i skuteczność produktów. Będę dzieliła się z Wami zdjęciami, filmami, na których zobaczysz efekty używania. Będę szczera... To właśnie wielowymiarowość i efekty jakie doznałam osobiście i również moi klienci, skłoniło mnie aby podzielić się tym szerzej, czyli bardziej ,,internetowo''. W dzisiejszych czasach mamy mnóstwo sklepów, drogerii kosmetycznych gdzie znajdziemy dziesiątki tysięcy produktów na półkach. Jednak w większości przypadków (są wyjątki), te produkty po prostu nie działają! Dlatego jeśli wydawać pieniądze, to wydajmy je mądrze i przede wszystkim na coś co przyniesie nam oczekiwany efekt. Produktów opartych o naturalne składniki jak jest w przypadku tianDe warto używać zgodnie z zaleceniem. Ponieważ czasami nasze oczekiwania potrafią Nas przerosnąć. Oferta tianDe jednak jest na tyle szeroka, że również znajdziesz produkty, po których efekt zobaczysz od razu, opiszę je w jednym z moich artykułów. 

Dodatkowo chciałabym Was zainspirować, abyście czerpali taką przyjemność z używania tych produktów, którą ja w sobie dzisiaj mam. Życzę każdemu otwartości na doświadczenia swoje i innych. Moim dodatkowym pragnieniem jest to, by moje artykuły kojarzyły się i były dla Was właśnie samą przyjemnością. Gdybyś potrzebował/a napisać do mnie indywidualnie, masz również taką możliwość.

Miłego czytania! - Ada

mail: adrianna@tiandepolska.pl 

ZOBACZ POLECANE

PRODUKTY ,,MUST HAVE'' OD TIANDE

Pielęgnacja twarzy Peeling do twarzy

Peeling do twarzy

38,20 zł

12112

Pielęgnacja twarzy Oliwkowy peeling do twarzy

Oliwkowy peeling do twarzy

33,00 zł

30207

Pielęgnacja twarzy Gąbka naturalna „Konnyaku”

Gąbka naturalna „Konnyaku”

23,00 zł

94304 / 980201

Pielęgnacja ciała Rozgrzewający żel do ciała „Ortofit”

Rozgrzewający żel do ciała „Ortofit”

49,40 zł

34401

Pielęgnacja ciała Sól do ciała „Grejpfrut“

Sól do ciała „Grejpfrut“

49,60 zł

30222

Pielęgnacja ciała Sztyft kryształowy ałunit „Natural Veil”

Sztyft kryształowy ałunit „Natural Veil”

59,20 zł

30101

Higiena Szczoteczka do zębów „ProDental“ - niebieska

Szczoteczka do zębów „ProDental“ - niebieska

29,50 zł

90148/02