Ta stronie wykorzystuje pliki cookies dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Czytaj więcej » Akceptuje
Nie masz jeszcze u nas konta? Zarejestruj się!

31 Maj 2018

Profilaktyczny krem do stóp

profilaktyczny-krem-do-stop-tiande-41106.png

Profilaktyczny krem do stóp

Ładne, zadbane stopy ze starannym manikiurem – oznaka elegancji, dobrego gustu i młodości. Dlatego należy poświęcić skórze stóp szczególną uwagę – zawiera ona niewielką ilość gruczołów łojowych, często cierpi z powodu suchości , bez odpowiedniej pielęgnacji staje się szorstka, mało odporna przez co bardzo często nawet pęka, tworząc wręcz otwarte rany. Bez odpowiednich produktów narażamy się na poważne z nimi problemy.Stopy nie wybaczają niedbałego traktowania. Należy o nie dbać stale i systematycznie, bez względu  na nasze samopoczucie ,wiek czy płeć.

Składniki kremu

Głównym składnikiem polecanego kremu do stóp jest tłuszcz i olej z węża mamushi, poza tym znajdziemy tutaj panthenol, wit. E, olejek kamforowy, wit. PP, olejek migdałowy i skwalen. Powyższy skład sprawia, że ten niewinnie wyglądający krem staje się naszym sprzymierzeńcem w różnych dolegliwościach skórnych .

Do czego? 

Prawie każdemu z nas zdarzyło się jakieś otarcie skóry, ukąsił nas komar czy oparzyliśmy się żelazkiem, prysnął na nas gorący tłuszcz czy oblaliśmy się wrzątkiem. Niektórzy z nas za długo korzystali ze słońca, więc i tu trzeba było zareagować...Zazwyczaj nie mamy nic pod ręką lub wyciągamy cały arsenał preparatów, bo na każdą z tych sytuacji mamy odrębny produkt, a po co ?  I tu genialnie sprawdzi się nam saszetka z tłuszczem węża . Smarujemy miejsce na skórze , które uległo podrażnieniu czy nawet uszkodzeniu, nawet kilka razy dziennie, aby załagodzić ból, swędzenie czy inną zmianę na powierzchni skóry naszego ciała. Tak...ciała...nie tylko stóp, jak wskazuje opis ,ale możemy go stosować na każdym miejscu naszej skóry.

W medycynie chińskiej człowiek jest całością i traktujemy go holistycznie.Ten krem do stóp z tłuszczem węża, zapewni też komfort świeżości i dobrego samopoczucia przy poceniu się stóp, złagodzi objawy przy AZS i łuszczycy.Również wiek nie ma tu znaczenia, a więc nawet dzieciom możemy zafundować taką pierwszą pomoc w „skórnej” sprawie.Naturalne składniki aktywne, zastosowana nanotechnologia czyli wnikanie ich w głębsze warstwy naskórka, zapewniają nam skuteczność i bezpieczeństwo.

Irena Kokot

Cześć! Mam na imię Irena. Markę jak i produkty tianDe, znam już od kilku lat… Teraz właściwie mogę powiedzieć, że jestem w nich zakochana. Idee firmy takie jak zdrowie czy ekologia, są bardzo zbliżone do tych, którymi kieruje się na co dzień w swoim życiu. Postanowiłam również dołączyć do zespołu tianDe Polska i stać się inspiracją dla kobiet, które poszukują w życiu spełnienia, prywatnego jak i zawodowego.

ZOBACZ

PROFILAKTYCZNY KREM DO STÓP

Pielęgnacja stóp Profilaktyczny krem do stóp z Tłuszczem Węża

Profilaktyczny krem do stóp z Tłuszczem Węża

12,50 zł

41106