Ta stronie wykorzystuje pliki cookies dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Czytaj więcej » Akceptuje
Nie masz jeszcze u nas konta? Zarejestruj się!

06 Maj 2018

Rosyjskie kosmetyki

rosyjskie-kosmetyki-tiande.png

Rosyjskie kosmetyki

Od dawien dawna wiemy i pamiętamy jeszcze czasy gdzie rosyjskie znaczyło jakościowe… Jakikolwiek produkt pochodzący zza wschodniej granicy był towarem bardzo solidnym i trwałym. Tamtejsza jakość w porównaniu do dzisiejszej była zupełnie inna… niestety lepsza. Czy dzisiaj zależy nam na jakości czy cenie? Tutaj rosyjskie kosmetyki wpasowują się idealnie! Są bardzo efektywne i skuteczne, a zarazem możemy je kupić za przystępną cenę. Tutaj warto pomyśleć i zastanowić co tak naprawdę potrzebujemy dla naszej skóry czy włosów, ponieważ kosmetyki wschodnie i kosmetyki rosyjskie są produktami głównie nastawionymi na konkretny cel w swoim działaniu... Mowa tutaj o problemach skórnych, problemy z dłońmi, stopami itp. Dlatego wybierając kosmetyk rosyjski, sprawdź czy na pewno będzie to produkt dopasowany do Twoich potrzeb.

Produkty nastawione na działanie za przystępną cenę! 

Rosyjskie kosmetyki to produkty nastawione na silne działanie! Ich naturalny skład aktywny powoduje, że efekt zobaczymy ale używając ich tylko systematycznie i regularnie. Biorąc pod uwagę sprawdzone ziołowe receptury z rosji, ałtaju czy tybetu i ich relatywnie niską cenę, nie powinniśmy się dziwić, że odnoszą coraz większy sukces na rynku. Zawarta w nich siła pochodzi z bogactw natury tak jak liczne wyciągi roślinne, oleje, a nawet składniki odzwierzęce tak jak łożysko owcy (placenta), tłuszcz i olej z węża i bardzo popularny składnik jakim jest mucyna/śluz ślimaka. Kolejnym dużym atutem są pojemności niektórych produktów i fakt, że wszystko jest koncentratem!

Produkty tianDe to połączenie…

Połączenie to główne słowo tej marki. TianDe łączy sprawdzone receptury wschodnich rejonów, i sprawdzonych metod kosmetycznych wschodnich Państw. Aktywne naturalne składniki w produktach tianDe, działają zadaniowo na naszym ciele i pomagają nam również zdrowotnie. Tutaj postanowiono sięgnąć po najnowsze osiągnięcia świata kosmetologii i wprowadzić ich naturalny aktywny skład w postać nanocząsteczek. Dzięki temu jakikolwiek produkt może zadziałać 3x skuteczniej i szybciej. Co to jest nanotechnologia zobaczysz w tym artykule - https://tiandepolska.pl/blog/wpis/skladniki-aktywne-w-kosmetyce-tiande


Bartosz G.

Cześć! Nazywam się Bartek. Zajmuję się budowaniem wizerunku portalu tiandepolska.pl w internecie! Wraz z zespołem tworzymy narzędzia zarobkowe, dla osób chcących współpracować z marką tianDe.

ZOBACZ POLECANE

ROSYJSKIE KOSMETYKI OD TIANDE

Pielęgnacja twarzy Krem do twarzy z Mucyną (śluzem) ślimaka

Krem do twarzy z Mucyną (śluzem) ślimaka

107,50 zł

14601

Pielęgnacja twarzy Krem regenerujący do twarzy „Lingzhi“

Krem regenerujący do twarzy „Lingzhi“

46,00 zł

14902

Pielęgnacja twarzy Odmładzający krem do twarzy „Goji“

Odmładzający krem do twarzy „Goji“

46,00 zł

14903

Pielęgnacja dłoni Krem do rąk „Tropikalne Noni“

Krem do rąk „Tropikalne Noni“

21,70 zł

14906

Zdrowie Plaster do ciała „Wutong”

Plaster do ciała „Wutong”

21,90 zł

30118

Zdrowie Plaster do ciała „Jian Kang”

Plaster do ciała „Jian Kang”

24,70 zł

30117