Ta stronie wykorzystuje pliki cookies dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Czytaj więcej » Akceptuje
Nie masz jeszcze u nas konta? Zarejestruj się!

20 Wrzesień 2018

Sylwia Łoś - Partner tiandepolska.pl

tiande-lublin-sylwia-los.png

Sylwia, opowiedz jak poznałaś tianDe?

Zostałam zaproszona do koleżanki, która organizowała spotkanie tianDe. Przyjęłam zaproszenie, ponieważ od dawna się nie widziałyśmy. Stwierdziłam, że pojadę na kawę i poznam ofertę marki. Wtedy też poznałam Iwonę i z początku byłam bardzo sceptycznie nastawiona, ponieważ myślałam, że będą mnie na coś „namawiać”. Ku mojemu zaskoczeniu było zupełnie inaczej i od razu wiedziałam, że to nie będzie tylko przelotna znajomość. Na końcu prezentacji kupiłam produkty, które mnie zainteresowały, a Iwona poprosiła mnie o spotkanie w gronie moich bliskich i znajomych. Nie wiedziałam czy ktokolwiek do mnie przyjdzie bo wiadomo jak my Polacy reagujemy na tego typu "pokazy”. Co mnie zadziwiło, na spotkanie przyszło aż 12 osób! No i to był chyba początek mojej przygody z tianDe...

A co przekonało Cię do tianDe?

Na początku produkty. Ze względu na swoją naturalność i efekty działania. Te produkty mogą pomóc osobom, które potrzebują naprawdę dobrej i delikatnej pielęgnacji. Mnie przede wszystkim przekonały dwa produkty: płyn do higieny intymnej oraz wkładki higieniczne. Przedtem co miesiąc miałam podrażnienia części intymnych, a odkąd pół roku temu zaczęłam używać tych produktów - mam spokój! Nie „latam" od lekarza do lekarza. Później przyszła ogromna chęć testowania wszystkiego, a ponieważ, według mnie, produkty są niedrogie i bardzo wydajne to mogę sobie na nie pozwolić. I tak cyklicznie chodziłam do drogerii i wydawałam pieniądze, więc pomyślałam, że mogę spróbować zainwestować w produkty tianDe.

A jakie są Twoje ulubione produkty, które z pewnością możesz polecić dalej?

Generalnie to chyba już wszystkie produkty należą do moich ulubionych, ale żeby nie psuć „zabawy” mogę wymienić kilka z samego szczytu mojej „listy”: wkładki aloesowe „Nefrytowa Świeżość", płyn do higieny delikatnej oraz profilaktyczny krem do stóp z olejem węża (czyli tzw. żółta saszetka). Żółtą saszetkę pokochała moja córka, która zmaga się ze zmianami skórnymi typu: pieczenie, świąd i wypryski. I to właśnie ona przyszła jej na ratunek wraz z płynem do higieny delikatnej, które doskonale załagodziły jej zmiany skórne. Po szamponach włosy są ekstra! Prawdziwym zastrzykiem do działania jest odebranie telefonu od kolejnego, zadowolonego klienta, który chwali się, że jego fryzjer zapytał w jaki sposób dba o swoje włosy. No i jak tej marki nie promować?

A dlaczego zdecydowałaś się na współpracę z nami? Z zespołem tianDe Polska?

Jak narazie to dla mnie fajna zabawa. Lubię, kiedy robię kobietom zabieg na dłoniach i widzę ich zachwyt i zaskoczenie, że takie dłonie można mieć w przeciągu krótkiej chwili. Samo to, że te kobiety chcą więcej, że same pytają „a co masz jeszcze?”. To mnie nakręca do działania. Więc w pewnym momencie przyszła myśl „dlaczego niby miałabym się tym nie zająć? Potraktować to jako dobrą zabawę i odskocznię od życia codziennego i pracy w urzędzie...”. Stwierdziłam, że dam sobie szansę, ale bez większych oczekiwań. Zdecydowałam się na współpracę z zespołem tianDe Polska, ponieważ tworzą go wyjątkowi ludzie, którzy wkładają swoje serce w to co robią. Myślę, że warto uczyć się od doświadczonych osób. Zawsze mogę liczyć na wsparcie oraz cenne uwagi. Z niektórymi z nich złapałam kontakt nie tylko na płaszczyźnie biznesowej, ale i prywatnej!

A jakie korzyści widzisz dla siebie współpracując z nami?

Na początku cieszyłam się, że mam kosmetyki za darmo. Teraz już dorabiam do budżetu domowego! Na spotkaniach poznaję masę ciekawych ludzi. Takie spotkania otwierają przede mną nowe horyzonty, a zawieranie nowych znajomości jest dla mnie naprawdę przyjemne! Poza tym spotkania niesamowicie odstresowują mnie od życia codziennego.

Do czego w życiu dążysz?

Przede wszystkim dążę do bycia szczęśliwym i wartościowym człowiekiem. Na pewno w jakimś stopniu też do stabilności finansowej. Chcę zapewnić byt mojej rodzinie, a w przyszłości godnie żyć na emeryturze. Przede wszystkim chcę też spełnić swoje marzenia, ale jakie to już moja słodka tajemnica... :-) 

Sylwia Łoś

Kiedy poznałam tianDe nie wiedziałam jeszcze, że w moim życiu stanie się ono tak bardzo ważne. W momencie kiedy zaczęłam stosować i polecać produkty okazało się, że mają wielką moc i pomagają ludziom w różnych dolegliwościach. Zarówno w życiu osobistym jak i pracy chcę czerpać przyjemność z tego co robię. Lubię zawierać nowe znajomości, przebywać w gronie ciekawych ludzi, a to daje mi współpraca z tianDe.

ZOBACZ POLECANE

PRODUKTY PRZEZ SYLWIĘ

Zdrowie Żel do higieny intymnej

Żel do higieny intymnej

43,00 zł
64404