Ta stronie wykorzystuje pliki cookies dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Czytaj więcej » Akceptuje
Nie masz jeszcze u nas konta? Zarejestruj się!

14 Luty 2018

TianDe — Poznaj lepiej naszą markę oraz filozofię jej tworzenia

poznajnaslepiej.png

Wszystko zaczęło się od jednego marzenia...

Marzenia o doskonałości i chęci zmiany świata, aby stał się lepszy... Szczypta fantazji, odrobina energii tworzenia i kropla szczęścia - to nam pomogło przemienić marzenie w doskonałość. Ponieważ idee marki tianDe są skierowane na szeroko pojęty szczyt… Szczyt piękna, szczyt potrzeb, szczyt możliwości, szczyt doskonałości. Mądrość medycyny chińskiej jest kluczem do harmonii w naszych produktach. Dlatego powstanie marki wiąże się ze ścisłym zrozumieniem, ponieważ właśnie tianDe postanowiło połączyć specyfikę świata i natury w swoich produktach. 

Połączenie…

W niezwykły sposób łączy wszystko co różne, a nawet przeciwne - dzięki temu tworzy nową jakość i jest odpowiedzią na potrzeby każdego człowieka. W języku chińskim tianDe oznacza Niebiańską Doskonałość … Śmieszne? Natomiast jest w tym szczera prawda - ponieważ doskonałość to słowo klucz. W swojej idei wykorzystuje wielobarwność kultur, receptur, klimatu jak i wszystkich ludzkich przyzwyczajeń i nawyków. Łączy w sobie filozofię starożytnej medycyny jak i rytmy, siły wszystkich żywiołów: wody, ognia, ziemi, powietrza, które odzwierciedlają się w naszym codziennym życiu. Natura, czas, ciągła zmiana jak i doświadczenie są bardzo ważne przy Tworzeniu asortymentu. TianDe, do tej pory jako jedyna firma na świecie połączyła tak głęboko i w tak zaawansowany sposób najnowocześniejsze osiągnięcia kosmetologii, czyli nanotechnologię i transdermalność, z kilku tysiącletnią mądrością medycyny dalekiego wschodu. 

Unikatowość…

Posiadamy cztery unikatowe linie kosmetyczne, które potrafimy dobierać naszym klientom według czterech grup krwi. Klient tiandepolska.pl może być zawsze pewny, że posiada kosmetyk ściśle odpowiadający jego potrzebom i wartościom. Cztery linie kosmetyczne to symbol dopasowania do świata i do rytmu każdego człowieka, ponieważ w tianDe i dla tianDe to człowiek jest najważniejszy. 

  • Linia roślinna - używając kosmetyków z tej serii usłyszysz jak w Twojej skórze odnawia się ciągle niezachwiany rytm natury, który daje nam piękno i siłę. 
  • Linia odzwierzęca - ta linia bezwzględnie podaruje naszej skórze siłę do walki z wszelkimi niedogodnościami i mankamentami, dzięki czemu uzyskamy gładkość i niesamowitą ochronę. 
  • Linia mineralna - korzystając na codzień z tej lini, Twoja skóra poczuje ogromne wsparcie w dożywieniu i odporności, dzięki czemu jej wygląd będzie zdrowy i witalny. 
  • Linia morska - Jeśli skóra jest zmęczona, pozbawiona sprężystości, to sama zobaczysz jak nasze produkty z tej lini potrafią zmienić jej wygląd. Jakość Twojej skóry będzie nie do poznania! 

Harmonia...

Filozofia niebiańskiej harmonii, która łączy mądrość tybetańskich mnichów, oraz znachorów. Energia piękna zawarta w każdym produkcie - to iskra szczęścia przekazywana z ręki do ręki w naszym świecie tianDe. Tym chcielibyśmy podzielić się również z Tobą. Harmonia, połączenie, zaufanie i doskonałość - to słowa, które opisują naszą markę. W Naszej ofercie znajdziemy blisko 500 produktów, w których są takie składniki jak np. ekstrakt z łożyska owcy, żeń-szeń, wąkrota azjatycka, rokitnik, listownica japońska, olej z węża, kolagen, kawior, keton malinowy, imbir i wiele, wiele innych. Całą listę składów aktywnych znajdziesz tutaj - https://tiandepolska.pl/skladniki-aktywne 

Wysoka zawartość procentowa właśnie tych składników powoduje, że produkty tianDe cechują się wysoką skutecznością a rezultaty ich stosowania powoduje, że śmiało możemy twierdzić, że tianDe to produkty terapeutyczne. 

___________________________________________________________________________________________

Certyfikaty.

Jeśli dla kogoś ważny jest certyfikat, to oczywiście jest:

  • Certyfikat najwyższej jakości produkcji - ISO 9001-2008  
  • Certyfikat ECO QUALITY 100% - Firma tianDe otrzymała ten certyfikat, co świadczy o tym, że jakość i pochodzenie produktów jest naturalne. 
  • Seria ECOSPHERE - ta seria powstała z myślą o środowisku, ponieważ w dzisiejszych czasach, kiedy to środki chemiczne stały się codziennością tianDe stworzyło serię w 99.99% naturalną, która ma na celu wesprzeć ekologiczną ideę życia. Przy zakupie dowolnego produktu z tej serii sponsorujemy posadzenie jednego iglastego drzewa na naszej planecie. Zobacz produkty z tej serii tutaj - https://tiandepolska.pl/serie/ecosphere/

 

 

Bartosz Goleniewicz

Cześć! Zajmuję się budowaniem marki oraz wizerunku portalu tiandepolska.pl Wraz z zespołem tworzymy narzędzia i możliwości zarobkowe, dla osób chcących z nami współpracować.

Zobacz flagowe

produkty tianDe

Pielęgnacja twarzy Mleczny peeling do twarzy

Mleczny peeling do twarzy

37,00 zł

30203

Pielęgnacja włosów Szampon z korzeniem Żeń-szenia

Szampon z korzeniem Żeń-szenia

69,50 zł

20102

Pielęgnacja stóp Regenerujący krem do stóp z Tłuszczem Węża

Regenerujący krem do stóp z Tłuszczem Węża

12,50 zł

41105

Pielęgnacja stóp Profilaktyczny krem do stóp z Tłuszczem Węża

Profilaktyczny krem do stóp z Tłuszczem Węża

12,50 zł

41106