Ta stronie wykorzystuje pliki cookies dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Czytaj więcej » Akceptuje
Nie masz jeszcze u nas konta? Zarejestruj się!

09 Czerwiec 2018

TianDe Wrocław

tiande-wroclaw.png

TianDe Wrocław

Nazwa dawnego zespołu tianDe Wrocław uległa zmianie. Od 2017 roku przekształcił się w zespół tianDe Polska i teraz działa na terenie całego kraju. Mamy już konsultantów i przedstawicieli na terenie całej Polski! Dlatego postanowiliśmy, że nazwa tianDe Wrocław jest dla Nas zbyt mocno ograniczająca, a Nasz zespół rozwija się przecież dalej! Powoli wkraczamy również na rynki zagraniczne i chcemy zbudować również naszą markę pod szyldem tianDe Anglia, tianDe Irlandia, tianDe Niemcy, tianDe Szwecja, tianDe Norwegia itd.

Jeśli chcesz dołączyć do Naszego zespołu i rozwijać się razem z nami - napisz do Nas!

Możesz stworzyć swój własny zespół klientów i konsultantów (np. tianDe Wrocław) lub zupełnie inną nazwę dostosowaną do swojej okolicy lub miasta - Ty decydujesz! Nasza główna siedziba cały czas jednak mieści się we Wrocławiu i jeśli jesteś zainteresowana/y kupowaniem produktów właśnie w tym mieście lub okolicach - skontaktuj się z nami, a powyżej 50 zł dostarczymy Ci je pod dom zupełnie ZA DARMO.

Więcej odnośnie współpracy z Nami znajdziesz tutaj - https://tiandepolska.pl/blog/wpis/jak-zarabiac-z-tiande-wspolpraca-z-tiandepolska-pl


Bartosz Goleniewicz

Cześć! Zajmuję się budowaniem marki oraz wizerunku portalu tiandepolska.pl Wraz z zespołem tworzymy narzędzia i możliwości zarobkowe, dla osób chcących z nami współpracować.