Ta stronie wykorzystuje pliki cookies dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Czytaj więcej » Akceptuje
Nie masz jeszcze u nas konta? Zarejestruj się!

06 Kwiecień 2018

Wkładki i podpaski higieniczne na bazie nasiadówki - medycyna naturalna [OKIEM MĘŻCZYZNY]

podpaski-wkladki-tiande-zdrowie-kobiety.png

Menstruacja vs komfort i bezpieczeństwo kobiet

Czy kiedykolwiek zdarzyło się Wam zastanowić co tak naprawdę znajduje się wewnątrz podpaski i z czego tak naprawdę jest wykonana? Z doświadczenia wiem, że nie wiele osób zadało sobie kiedykolwiek to pytanie. Dlatego ten artykuł powstał zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, ponieważ każdej kobiecie, jak i mężczyźnie zależy na tym, aby kobieta była zdrowa - zwłaszcza tam :) Choćby dlatego, że przeciętna kobieta zużywa ich około 20 tysięcy przez całe swoje życie. Uważam, że warto zastanowić się i dowiedzieć, czy są bezpieczne dla zdrowia, i czy istnieje może lepsza alternatywa? Z Menstruacją kobiety muszą sobie radzić od zawsze. Dawniej za podpaskę służył zawinięty w rulon pas płótna opatrunkowego i jeszcze bardziej prymitywne sposoby, o których po prostu nie chce pisać... Pierwsze przypominające współczesne podpaski produkty pojawiły się pod koniec XIX wieku. W dzisiejszych czasach na półce w sklepie mamy ich przynajmniej kilkanaście rodzai - od takich, które tylko ładnie pachną po takie, które pachną, „świecą”, niwelują bakterie zapach itp. itd. Coraz częściej mówi się o tym, że współczesne podpaski ze względu na skład i produkcje mogą mieć negatywny wpływ na zdrowie kobiety.

A więc z czego są zrobione?

Większość z Nas wierzy, że jest to bawełna. Niestety mam dla Was złą informację - weźcie do rąk opakowanie zwykłych podpasek lub wkładek i znajdźcie tam w składzie bawełnę... po prostu jej tam nie ma. Znajdziecie tam jednak polietylen i polipropylen, czyli tworzywa syntetyczne. Jeśli chcecie się przekonać na własne oczy, to weźcie zwykłą podpaskę lub wkładkę i po prostu ją podpalcie. Zobaczycie, że zacznie się topić, a przecież co się topi? Nie przypadkiem plastik?

Zdrowie Kobiety

Podczas noszenia podpasek lub wkładek, kobieta często spotyka się z takimi problemami jak podrażnienia stref intymnych, a także częste zapalenie śluzówki czy infekcje grzybicze pochwy. Coraz częściej spotyka się przypadki gdzie kobiety zakładając zwykłe nie ukrywajmy tego syntetyczne podpaski lub wkładki, mają problemy z okolicami intymnymi tworząc niekorzystną florę bakteryjną. W skutek czego powstaje nieprzyjemny zapach, podrażnienia, odparzenia i wszelkiego rodzaju alergie.

Czy tampony są zdrowe?

Może i wygodne, ale czy na pewno zdrowe? Krew zawartą w tamponie wykorzystują liczne bakterie. Traktują ją jako pożywkę i w ten sposób namnażają się, produkując przy tym toksyny. Wykorzystując osłabienie miesiączkowe kobiety zatruwają powoli jej organizm. Przypadkowe objawy takiego zatrucia to m.in. bóle mięśni, ból głowy i gardła, biegunka, wymioty czy w najgorszych wypadkach utratę przytomności. Prawidłowo używany tampon powinien być wymieniany maksymalnie co godzinę. Pytając kobiety, które używają tamponów, żadna nie zwraca na to uwagi... a szkoda ;) Czy zatem istnieje jakaś alternatywa dla podpasek i wkładek?

Leczniczo-profilaktyczne podpaski i wkładki od tianDe!

Choć jeszcze wiele kobiet używa nawet do dzisiaj waty, to jednak mamy XXI wiek i chciałoby się czegoś nowszego. Dlatego tianDe zadbało o kobiety i stworzyło ekskluzywną serię podpasek oraz wkładek na bazie starożytnych receptur medycyny chińskiej według starodawnych receptur dynastii Tan. Fitomembrana podpasek produkowana jest z zastosowaniem najnowocześniejszej technologii obróbki roślin świeżo ściętych. Aktywne komponenty zawarte w serii podpasek i wkładek to między 70-80% aktywnych komponentów roślinnych, co zdecydowanie przekracza analogiczne wskaźniki w naparach (tzw. nasiadówce). Sam efekt używania jednak podpasek i wkładek przypomina typową nasiadówkę, czyli metodę stosowaną przez nasze babcie, jako skuteczny sposób na wiele przykrych dolegliwości takich jak: zapalenie pęcherza, infekcje miejsc intymnych, hemoroidy czy bóle miesiączkowe. Fitomembrana zawarta we wszystkich seriach podpasek i wkładek zapewnia wysoką przepuszczalność powietrza, perfekcyjne wchłanianie, dzięki czemu kobieta czuje się świeżo i komfortowo - a przecież każdej kobiecie na tym zależy :) W składzie występują takie rośliny jak: dzięgiel chiński, tatarak, korzeń przewiercienia chińskiego, kolcorośl, korkowiec, oman, mięta i wiele, wiele innych.

Zobaczcie sami porównanie zwykłych syntetycznych podpasek i tych od tianDe! Bartosz Goleniewicz

Cześć! Zajmuję się budowaniem marki oraz wizerunku portalu tiandepolska.pl Wraz z zespołem tworzymy narzędzia i możliwości zarobkowe, dla osób chcących z nami współpracować.

ZOBACZ POLECANE

LECZNICZO- PROFILAKTYCZNE PODPASKI I WKŁADKI OD TIANDE

Higiena Wkładka higieniczna „Delikatna Troska“

Wkładka higieniczna „Delikatna Troska“

11,50 zł

60145

Higiena Wkładka higieniczna „Life Energies”

Wkładka higieniczna „Life Energies”

11,50 zł

63601

Higiena Ziołowe wkładki higieniczne „Zdrowie Kobiety”

Ziołowe wkładki higieniczne „Zdrowie Kobiety”

42,50 zł

61901

Higiena Wkładka higieniczna „Aloesowa Świeżość“

Wkładka higieniczna „Aloesowa Świeżość“

2,00 zł

61911/01

Higiena Podpaski na dzień „Ziołowa Energia”

Podpaski na dzień „Ziołowa Energia”

42,50 zł

61902

Higiena Podpaski na noc „Ziołowa Energia”

Podpaski na noc „Ziołowa Energia”

50,00 zł

61903