Ta stronie wykorzystuje pliki cookies dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Czytaj więcej » Akceptuje
Nie masz jeszcze u nas konta? Zarejestruj się!

11 Sierpień 2018

Zespół tianDe

zespol-tiande

Uzyskiwanie dochodu z budowania zespołu jest możliwe od 3 miesiąca pracy w tianDe! 


Gdy sprzedajesz miesięcznie 20 zestawów produktów w cenie hurtowej po 200 zł każdy (detaliczna kwota zestawu 300 zł) uzyskujesz swoją sprzedaż na poziomie 4000 zł. 

W trzecim miesiącu pracy gdy masz w zespole 3 osoby, które sprzedają podobnie jak Ty... Wykonujecie sprzedaż na poziomie 16 000 zł. Jako menedżer zarządzający tym zespołem zarabiasz dodatkowo 1100 zł.

W szóstym miesiącu pracy Twój zespół liczy przykładowo 5 osób, które sprzedają podobnie jak Ty. Razem wykonujecie sprzedaż na poziomie 24 000 zł. Jako menedżer zarządzający tym zespołem zarabiasz dodatkowo 2000 zł.

W dziesiątym miesiącu pracy masz w zespole 8 osób, które sprzedają podobnie jak Ty. Razem wykonujecie sprzedaż na poziomie 36 000 zł. Jako menedżer zarządzający tym zespołem zarabiasz dodatkowo 3400 zł. 

Zespoły w tianDe są autonomiczne, menedżer jest niezależny i decyduje o rozwoju swojego zespołu.

Odpowiednie umiejętności oraz trzy stabilne źródła dochodu. Ty decydujesz co wybierasz i jak to wykorzystasz. Wraz z jasno określoną ścieżką kariery, Twoje możliwości stają się nieograniczone. Rozwijając siebie i swój biznes nie zapominamy o wspólnych wyjazdach w piękne miejsca.


Bartosz Goleniewicz

Cześć! Zajmuję się budowaniem marki oraz wizerunku portalu tiandepolska.pl Wraz z zespołem tworzymy narzędzia i możliwości zarobkowe, dla osób chcących z nami współpracować.