Ta stronie wykorzystuje pliki cookies dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Czytaj więcej » Akceptuje
Nie masz jeszcze u nas konta? Zarejestruj się!
Dla domu Kule turmalinowe do prania „Ekosfera”
+ 35.20

Kule turmalinowe do prania „Ekosfera”

178,00 zł

Rewolucyjna technologia prania, koniec z chemią wchłanianą przez naszą skórę w skutku chemicznego prania odzieży.

Uzbierałeś 0/20 Uzbieraj jeszcze conajmniej 20 i zdobądź kartę stałego klienta ze zniżką 35% na każde kolejne zakupy.
  • Ilość :   2 szt.
  • Dostawa :   od 13.00 zł w ciągu 7 dni
  • Kod produktu :   144301

OPIS:

Kule turmalinowe do prania „Ekosfera” przeznaczone są do ekologicznego prania kolorowych tkanin. Nie posiadają one agresywnych substancji chemicznych, dzięki temu kule turmalinowe są całkowicie niegroźne dla zdrowia człowieka i środowiska. Zastępują nie tylko proszki do prania, ale także płynne środki takie jak, płyny do płukania. Kule turmalinowe do prania zachowują swoją jakość do aż 400 prań. Nabywając produkty z „Ekosfery”, sponsorujesz również dobroczynną akcję sadzenia drzew „Las tianDe”.


SPOSÓB UŻYCIA:

Umieść kule turmalinowe w bębnie pralki z praniem. Pierz w zwykłym trybie, zgodnie z metką na ubraniach. Konieczny warunek do stosowania ekosfery: pełne załadowanie pralki i minimalne obroty wirowania (przy niepełnym załadowaniu pralki kule mogą pęknąć). Zaleca się usuwać kule z pralki podczas trybu suszenia prania. Najlepszy rezultat prania jest uzyskiwany przy wcześniejszym namoczeniu ubrań i przy stosowaniu trybów prania ze zwiększoną ilością wody. Przy praniu bardzo zabrudzonych rzeczy można dodać środek myjący – do 1/5 miarki, który jest zalecany przez producenta. Uwaga! Nie zaleca się stosowania kul turmalinowych przy praniu jedwabnych rzeczy, wełnianych, delikatnych tkanin a także przy temperaturze powyżej 60 ºC. Kule do prania są przeznaczone tylko dla pralek z bębnem. Regularnie (1 raz w miesiącu) wystawiaj je na promienie słoneczne w celu dokładnego wysuszenia. Środek nie jest przeznaczony do wybielania rzeczy i usuwania plam różnego pochodzenia. Przy praniu tkanin białych kule turmalinowe „Ekosfera” nie gwarantują efektu nieskazitelnej bieli.

Podziel się swoją opinią!

Zaloguj się, aby móc dodać opinię!

Produkty z serii Ecosphere

Pielęgnacja twarzy Gąbka naturalna „Konnyaku”

Gąbka naturalna „Konnyaku”

23,00 zł

94304 / 980201

Pielęgnacja włosów Szampon do włosów „Orzech mydlany“

Szampon do włosów „Orzech mydlany“

89,90 zł

24314

Akcesoria kosmetyczne Płyn do mycia naczyń

Płyn do mycia naczyń

78,80 zł

144313

Akcesoria kosmetyczne Uniwersalny płyn do prania

Uniwersalny płyn do prania

66,50 zł

1480203

Napisz do nas wiadomość

Masz pytania? Uwagi? Śmiało.

Poproś o kontakt telefoniczny

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania