Ta stronie wykorzystuje pliki cookies dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Czytaj więcej » Akceptuje
Nie masz jeszcze u nas konta? Zarejestruj się!
Zdrowie Soft-drink z glicyną i L-Tryptofanem
Nowość + 1.70

Soft-drink z glicyną i L-Tryptofanem

13,00 zł

Jeżeli czujesz się stale przemęczony, a w okresy jesienno-zimowe dopada cię "sezonowa depresja" to Soft-drink z glicyną i L-Tryptofanem jest dla Ciebie!

Uzbierałeś 0/20 Uzbieraj jeszcze conajmniej 20 i zdobądź kartę stałego klienta ze zniżką 35% na każde kolejne zakupy.
  • Waga :   7 g
  • Dostawa :   od 16.00 zł w ciągu 7 dni
  • Kod produktu :   195469

OPIS:

Jeżeli czujesz się stale przemęczony, a w okresy jesienno-zimowe dopada cię "sezonowa depresja" to może być produkt dla Ciebie. L-Tryptofan jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego. Jest prekursorem dla serotoniny (hormonu "szczęścia") oraz melatoniny. Może mieć on więc znaczny wpływ w redukcji objawów występujących np. przy zaburzeniu depresyjnym lub/i bezsenności. Jego stosowanie jednak zalecamy każdemu, zwłaszcza w tych bardziej przygnębiających porach roku, kiedy nie mamy ciągłego dostępu do słońca.

Składniki aktywne: L-Tryptofan, glicyna, rumianek, dzika róża, witaminy z grupy B, dziurawiec.

SPOSÓB UŻYCIA:

Zawartość saszetki rozpuścić w 120-150 ml ciepłej lub zimnej wody, dokładnie wymieszać. Produkt jest gotowy do użycia. Zalecane dzienne spożycie: 1 saszetka (tj. 7 g) raz dziennie.

Podziel się swoją opinią!

Zaloguj się, aby móc dodać opinię!

Napisz do nas wiadomość

Masz pytania? Uwagi? Śmiało.

Poproś o kontakt telefoniczny

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania