Ta stronie wykorzystuje pliki cookies dla lepszego działania serwisu. Możesz zablokować pliki cookie w ustawieniach przeglądarki. Czytaj więcej » Akceptuje
Nie masz jeszcze u nas konta? Zarejestruj się!
Pielęgnacja twarzy Wibracyjny masażer do oczu
+ 25.00

Wibracyjny masażer do oczu

1145,00 zł

Współczesne narzędzie dla Twojego spokojnego i przyjemnego relaksu. Sprawdź naszą innowacyjną nowość wibracyjny masażer do oczu tianDe!

  • Ilość :   1 szt.
  • Kod produktu :   90178
Produkt chwilowo niedostępny! Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

OPIS:

Codzienny, wykańczający tryb życia dla naszych oczu, który narażony jest począwszy od promieni słonecznych po ekrany urządzeń elektronicznych. To wszystko ma wpływ na jakość Twojego wzroku. Wibracyjny masażer do oczu to narzędzie, które dzięki naturalnej technice akupresury działa aktywnie na nasze bioaktywne punkty. Zapewnia trzy rodzaje masażu (pneumatyczny, wibracyjny i podczerwony - cieplny) Dodatkowo pełni funkcję terapii dźwiękiem. 

Masażer do oczu tianDe dba o zdrowie oczu:

- pomaga wyeliminować zmęczenie i stres,

- wspomaga wzrok,

- zapewnia doskonały sen i głęboki relaks. 

Jednocześnie dba o kondycję skóry wokół oczu i zachowaniem równomiernego kolorytu.  Jeśli narażasz swój wzrok na intensywne, długotrwałe obciążenie, to urządzenie pomoże Ci zapobiegać problemom, z którymi w niedalekiej przyszłości będziesz musiał/a się zmierzyć. 

WAŻNE!

Urządzenie nie jest przeznaczone dla osób, których stan psychiczny i fizyczny wyklucza bezpieczne użytkowanie i dla osób o wrażliwej nie tolerującej nadmiernego ciepła skórze. Użytkowanie masażera do oczu tianDe wykluczają również choroby nowotworowe, sercowe, ciśnieniowe. W przypadku problemów ze wzrokiem, używać tylko pod nadzorem lekarza. Osoby, które przeszły operacje wzroku nie mogą korzystać z urządzenia.  

W przypadku tego urządzenia termin wysyłki, może się wydłużyć do 3 dni roboczych.

SPOSÓB UŻYCIA:

Urządzenie do masażu używać 1-2 razy dziennie przez 10-15 minut. 

Podziel się swoją opinią!

Zaloguj się, aby móc dodać opinię!

Napisz do nas wiadomość

Masz pytania? Uwagi? Śmiało.

Poproś o kontakt telefoniczny

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania